Drzwi zewnętrzne Sulejówek

 Do domu polecimy Ci drzwi odporne na różne warunki atmosferyczne nawet te ciężkie, do mieszkania coś co pozwoli wyciszyć dźwięki jakie niosą za sobą współmieszkańcy czy ich czworonożni przyjaciele.

W ofercie posiadamy zewnętrzne drzwi akustyczne izolujące w stopniu znacznym uciążliwe dźwięki z zewnątrz. Barierą hałasu jest panel zbudowany z kilku warstw rozpraszających, pochłaniających oraz odbijających dźwięk, szczególnie polecane mieszkańcom bloków. Mieszkasz w domu jednorodzinnym i marzą Ci się drzwi, które będą bezpieczne, a jednocześnie zadbają o utrzymanie ciepła w domu i nieprzenikanie zimna z zewnątrz? Idealnym rozwiązaniem będą drzwi z oferty KMT w modelu SUPERTHERM w których to sześć bolców antywyważeniowych, zamek renomowanego producenta niemieckiego oraz zawiasy 3D zapewnią komfort psychiczny a drzwi o grubości 90 mm w ramiaku z drewna klejonego na całym obwodzie i wyposażone w przekładkę termiczną próg aluminiowy i ościeżnica zadbają o komfort fizyczny zapobiegając procesom przemarzania.

Każdy przypadek jest inny, opcji jest wiele, skontaktuj się z nami lub przyjedź  do Tłuszcza, żebyśmy mogli przedstawić Ci ofertę.

Drzwi zewnętrzne Wiatrak