Okna Sulejówek

Okna HST szprosy Veka

 Twoja stolarka okienna przestała spełniać swoje przeznaczenie? Wydajesz mnóstwo pieniędzy na ogrzewanie a okna są nieszczelne i całe ciepło ucieka? Mieszkasz w bloku i okna nie są skutecznym buforem przed uciążliwymi hałasami ruchu ulicznego? A może masz małe dzieci i obawiasz się że któregoś dnia wejdą na parapet i otworzą okno? Z nami możesz to zmienić, odwiedź nas w naszym punkcie sprzedaży i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą okien PCV w różnych wariantach szybowych.

 Proponujemy Tobie okna PCV Vetrex wykonane na profilu Veka i okuciach Roto. Naszym flagowym produktem jest profil V82 w potrójnym uszczelnieniu z pakietem szybowym 0,5 W (m²·K) i ciepłą ramką Master Therm. Jako alternatywę oferujemy Tobie okna PCV Forest, ściślej Ideal 7000 wykonane na profilu Aluplast i okuciach WinkHaus z uszczelnieniem zewnętrznym i sześciokomorową konstrukcją profila oraz ciepłą ramką, staje się atrakcyjną propozycją dla domów energooszczędnych. Jeśli marzy Ci się dom bądź mieszkanie oświetlone światłem dziennym do granic możliwości, zapraszamy, nam duże gabaryty w przeszkleniach nie są straszne, wręcz przeciwnie to wyzwanie którego bardzo chętnie się podejmiemy. Dopełnieniem naszej oferty w zamyśle energooszczędności Twojego domu jest propozycja ciepłego montażu przy zastosowaniu taśm paroprzepuszczalnych.

Jeśli planujesz wymienić tylko okna i boisz się, że nie będą kolorystycznie zgrywały się z drzwiami czy bramą to też nie problem,  dobierzemy kolor tak, że nie będzie różnicy.

Natomiast wybierając okna z systemem bezpieczne dziecko, nie będziecie się już nigdy obawiali o ich bezpieczeństwo. 

 Zapraszamy, z nami żyje się komfortowo…